Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Rekrutacja uczestników do Projektu: "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno - zawodowa"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lichnowach uprzejmie informujemy, iż TRWA REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno – zawodowa"

17 marca 2017
GOPS Lichnowy
Czytaj więcej o: Rekrutacja uczestników do Projektu: "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno - zawodowa"

Zapraszamy mieszkańców Gminy Lichnowy na spotkanie informacyjne dot. projektu pn. "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno – zawodowa."

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lichnowach serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Lichnowy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno – zawodowa."

27 marca 2017
GOPS Lichnowy
Czytaj więcej o: Zapraszamy mieszkańców Gminy Lichnowy na spotkanie informacyjne dot. projektu pn. "Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim - aktywizacja społeczno – zawodowa."